Fitness Office sai uue kodulehe!

1212.2929.2020

Fitness Office arvutisKoostöös veebiagentuuri EasyWeb tegusa meeskonnaga valmis Fitness Office'i uus koduleht. Olles nüüd oma disainilt avaram, rõõmsam ja kasutajasõbralikum, sisaldab värske leht ka e-poodi, kust on võimalik osta vingeid Fitness Office meeneid.

Nüüdsest hakkavad värsked teadaanded ja klubiga seonduv oluline informatsioon kajastuma avalehel. Samuti võib sealt leida väärtused, mida klubi oluliseks peab. Esilehel on ka välja toodud klubi toetavad sponsorid, tegevusi tutvustav galerii ja kontaktivorm.

Spordisõbrad, kes tunnevad huvi klubi vastu, leiavad menüüst "üldinfo" alt kõik vajaliku nii Fitness Office MTÜ, treenerite, kui ka toimuvate laagrite kohta.

Klubiga liitujad saavad nüüd "trennid" menüü alt kätte kõik vajaliku info (trennide maksumus ja toimumiste ajad) ja sealt edasi liikuda liitumise lehele, kus asub selleks vajalik väli. Kes soovib, saab ka otse lehe kaudu ennast trennidele registreerida.

Teistelt lehtedelt on võimalik leida Fitness Office klubiga seotud uudiseid (kus ka käesolev artikkel asub), liikmete saavutusi, galeriid ja kontaktvorm külastajale, kes soovib mõnele küsimusele vastust saada või tagasiside jätta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.